ID Cooling DF-12025-ARGB Trio 3pcs
ر.ع.19.00
In stock
SKU: TT-FAN-0085 Categories: , Brand:
About this item
  • 【Superior Build Quality】High quality fan blades and frame built-in extremely even light diffuser. The 120mm fan Blade engineered for Low-Noise operation without sacrificing performance
  • 【Easy Installation】Standard 5V 3pin Addressable RGB header to Motherboard ARGB header