Liblad GQ34V2C-W Curved Gaming Monitor 2k 180hz 34 inch 0.5ms Freesync VA with Speakers – White
ر.ع.85.00ر.ع.105.00 (-19%)
In stock
Categories: , Brand:
  Model Libald GQ34V2C-W Gaming Monitor
Specifications Size 34″
Resolution 3440 x 1440
Refresh Rate 180HZ
Panel type VA
Active Area(H*V) 797.22(H) x 333.72(V)mm
Dot Pitch 0.23175(H)*0.23175(V)mm
Curvature R1500
Aspect Ratio 21:9
Backlight type LED
Brightness MAX:300cd/M2
Contrast Ratio 4000:1
Support Color 16.7M
Color Gamut NTSC 85%
sRGB 99%
Adobe RGB 90%
DCI-P3 91%
Default Color Temp default:7500K 6500/7500/9300
Viewing Angle 178/178 (H/V)
Response Time 0.5ms
Input signal interface 2 HDMI 2.0 +2 DP 1.4 +Auido out
Description HDMI: 3440×1440
DP: 3440×1440 180Hz
Speaker 4Ω 3W *2
Power Power input 100-240AC  50/60HZ
Power type Adapter 12V 5A
Power Max:<60W STB ≤0.5W
Panel Control Control mode Key OSD
Language menu 7 languages
Structure Anti-theft keyhole YES
VESA 100*100mm
Stand Fixed
Color Front: BLACK
Back cover: BLACK
Back cover light: multicolor
Stand: BLACK
Base: BLACK
Environment Storage surroundings temp -20ºC~60ºC
Work surroundings temp 0ºC~40ºC
Working environment humidity 10~90%RH
Apply to altitude ≤5000m
  Main Function 1. Color Temp.(cold/warm/user)
2. Low blue color control
3. Five direction rocker key control
4. DCR
5. Multi-language Menu
6. FreeSync/G-sync
7.FPS/RTS Gaming mode switch
8.HDR10
9.RGB
Accessories Included HDMI Cable, DP Cable, UK Power Coord
Dead Pixel Policy – Bright or Dead Pixels
سياسة الضمان للنقاط القاتمة والساطعة
Additional information
Weight 7 kg
Be the first to review “Liblad GQ34V2C-W Curved Gaming Monitor 2k 180hz 34 inch 0.5ms Freesync VA with Speakers – White”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Reviews
There are no reviews yet.
Main Menu
ر.ع.85.00ر.ع.105.00 (-19%)